O Nas

Firma DOMATOR powstała w 1990 roku i ma długoletnie doświadczenie w handlu i produkcji różnego radzaju asortymentu wyposażenia domu. Wyznacznikiem naszej działalności jest dostarczanie naszym klientom i odbiorcom wysokiej jakości rolet i karniszy. Solidne i dobrej jakości okna wykonane z materiałów PCV lub drewna wymagają odpowiedniej oprawy, która pozwoli stworzyć w pomieszczeniach atmosferę dogodną do wypoczynku bądź pracy. Szeroki wachlarz ponad 900 produktów oferowanych przez firmę DOMATOR pozwoli na stworzenie w pomieszczeniu takiego klimatu jaki tylko można sobie wymarzyć. Równocześnie bogata gama kolorystyczna pozwoli sprostać każdemu zamówieniu.

DOMATOR jest prawdziwym liderem w swojej branży. Jako przedsiębiorstwo rodzinne działamy od 1990 roku, wielokrotnie unowocześniając i sukcesywnie rozwijając naszą działalność. Siedziba naszej firmy oraz zakład produkcyjny mieści się w miejscowości Łuków w województwie lubelskim. DOMATOR obecnie to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się produkcją rolet i importem karniszy metalowych bezpośrednio z Chin, przez co możemy zaoferować naszym klientom konkurencyjne ceny. Działamy głównie na terenie Polski Wschodniej, ale realizujemy także zamówienia z innych części kraju dowożąc towar osobiście lub za pośrednictwem kuriera.

Terminowość, wysoka jakość i atrakcyjna cena to zdecydowanie cechy charakterystyczne naszych produktów. Materiał używany do produkcji jest poddany drobiazgowej kontroli, a części niespełniające standardów są usuwane z linii produkcyjnej. Kontrola i analiza produkcji pozwala nam także być na bieżąco z trendami ekologicznymi i jakościowymi, by zaspokoić zapotrzebowanie na funkcjonalne oraz solidne rolety i karnisze w atrakcyjnych cenach. Nasza oferta jest tak skonstruowana, że potrafi dostosować się do każdego wnętrza, począwszy od stylów nowoczesnych przez te o bardziej tradycyjnym charakterze.

Zapraszamy do współpracy sklepy, hurtownie i firmy montujące rolety.

Klientów indywidualnych zapraszamy do naszego sklepu firmowego zlokalizowanego w Łukowie na ulicy Kozia 4 w centrum miasta.

Produkcja i magazyn

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.